ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 problematikat tuaja ne vende te huaj

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 41
Join date : 03/04/2009
Age : 35
Location : ITALY

MesazhTitulli: problematikat tuaja ne vende te huaj   Sat Apr 04, 2009 5:52 am

problemit dhe pasojat e emigrimit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://shqipforum.albanianforum.net
 
problematikat tuaja ne vende te huaj
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
shqipforum.forumotion.net :: emigracioni :: ndihme-
Kërce tek: