ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Julia Zlata, e njohur edhe si “gruaja gjarper”

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 41
Join date : 03/04/2009
Age : 35
Location : ITALY

MesazhTitulli: Julia Zlata, e njohur edhe si “gruaja gjarper”   Sun May 17, 2009 10:49 am

Julia Zlata, e njohur edhe si “gruaja gjarper” ka befasuar jurine e talent show-it gjerman “Das Supertalent” dhe ka hyre ne gjysme-finale me ndihmen e aftesive te saja te cilat mund t’i shikoni ne fotografite.Kjo seksi ruse planifikon te nxjerre edhe kalendarin e saj. Pozicionet te cilat i merr ajo ndoshta krijojne pershtypje se shkaktojne dhimbje ne trupin e saj, por kjo 24 vjecare keto i ben me lehtesi te papershkruar.Ja dhe disa fotot te saj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://shqipforum.albanianforum.net
 
Julia Zlata, e njohur edhe si “gruaja gjarper”
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shkrime nga Xun Çetta:Ndodhi edhe kjo
» Nuk heqin dorë nga greva edhe pse janë të rraskapitura
» Lajme mbi rezultatet e zgjedhjeve:Edhe PD-ja edhe PS-ja kane filluar te festojne fitoren!
» Veçoritë e Skënderbeut, që nuk i keni njohur më parë
» Ilirjana Koliqi-Ramaj:Mrekullitë e traditave tona të shenjta arbërore ruhen edhe Itali

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
shqipforum.forumotion.net :: KURIOZITETE :: kuriozitete-
Kërce tek: